Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Відбулось засідання виконкому міської ради

03.04.2017

На засіданні виконкому міської ради, яке відбулося 30 березня, було затверджено економічно обгруновані тарифи КП «Балтакомунсервіс» на послуги з перевезення, зберігання та захоронення твердих побутових відходів.

Всього у порядку денному розглянуто 29 питань. Серед них - надання згоди на перепоховання колишніх насельників Свято – Покровського Балтсько – Феодосієвського  чоловічого монастиря на території обителі розташованої в місті Балта.

Кілька питань стосувалось встановлення пам’ятних знаків та пам’ятників на території міста. Зокрема, внесено зміни до рішення міської ради від 28 лютого 2017 року № 28 «Про винесення на громадське обговорення питання місця встановлення пам’ятника «Борцям за незалежність України» в місті Балта Одеської області» (замість пам’ятника пропонується встановити пам’ятний знак).  

Неоднозначно  сприйняли члени виконкому заяву громадської організації «Балтська районна спілка ветеранів, інвалідів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Одеської області щодо отримання дозволу на встановлення пам’ятних знаків – прикордонних стовпів колишнього СРСР та Афганістану на Меморіалі воїнів, загиблих в Афганістані по вулиці Ломоносова в місті Балта. З цього приводу виступили Дмитро Калмацуй, Роман Грушко та Василь Богач. Члени виконкому визнали недоцільність використання радянської символіки та своїм рішенням відправили питання щодо встановлення пам’ятних знаків – прикордонних стовпів на доопрацювання з подальшим розглядом на наступному засіданні.

З метою увічнення пам'яті страчених у 1944 році жителів міста рішенням виконкому в Балті буде встановлено відповідний пам’ятний знак. Його початковий зовнішній вигляд, за пропозицією першого заступника міського голови Едуарда Рабіновича, яку підтримали на засіданні, буде переглянуто робочою групою з питань реалізації заходів міської програми «Балтщина туристична»

Члени виконкому також прийняли ряд рішень стосовно надання дозволів на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, присвоєння та уточнення адрес господарських будинків, надання матеріальної допомоги, взяття на квартирний облік за списками виконкому та КУ «Балтська центральна районна лікарня», надання комунального житла.  

Зокрема, було надано дозвіл на видачу ордера на поселення в службовий житловий будинок медпрацівнику в селі Пасат.

Рішенням виконкому також порушено клопотання перед Одеською обласною державною адміністрацією щодо представлення до нагородження почесним званням «Мати – героїня» Н.С.Козловської 

0768.JPG

0784.JPG

0775.JPG

0774.JPG

0783.JPG

0790.JPG

0792.JPG

0796.JPG

0802.JPG

0804.JPG

0806.JPG

0808.JPG

0812.JPG

0815.JPG

0819.JPG

0821.JPG


Возврат к списку