Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Оголошення

30.03.2017

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

30.03.2017 року

Зміст проекту рішення:

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Балтська міська рада Одеської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення «Про затвердження положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) в новій редакції» та аналізу регуляторного впливу до нього на виконання вимог Податкового Кодексу та чинного законодавства України.

Проект регуляторного акта передбачає врегулювання питання надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) (масивів нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв)) на території Балтської об’єднаної територіальної громади.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Поштова адреса: Балтська міська рада Одеської області, вул.Любомирська, 193, м.Балта, Одеська область, 66101, тел. 2-24-89;  e-mail: info@balta-rada.gov.ua

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Балтської міської ради Одеської області в мережі Iнтернет за адресою: www.balta-rada.gov.ua (в розділі «Економіка»/«Регуляторна політика»/ «Проекти регуляторних актів»).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Балтська міська рада Одеської області, вул.Любомирська, 193, м.Балта, Одеська область, 66101, тел. 2-24-89; електронною поштою за адресою: info@balta-rada.gov.ua

Перелік документів для ознайомлення:

Проект регуляторного акта - рішення Балтської міської ради Одеської області «Про затвердження положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) в новій редакції».

Аналіз впливу регуляторного акта.

 


Возврат к списку