Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Балтський міський голова Сергій Мазур в складі української делегації обговорює питання децентралізації у Страсбурзі

28.03.2017 Балтський міський голова Сергій Мазур в складі української делегації взяв участь у 32-й сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, яка розпочала свою роботу у Страсбурзі.
Головна тема обговорення: «Децентралізація політик для успішної інтеграції біженців». У зв'язку з російською агресією на Донбасі та у Криму, для України це питання вкрай актуальне. Саме тому під час сесії найактуальнішими будуть питання, котрі стосуються ролі місцевих і регіональних влад, що зіштовхнулися з міграцією.

На сесії КМРВРЄ Україна підійматиме не тільки питання російської агресії та дотримання прав громадян на окупованих територіях, а й децентралізації та ролі органів місцевого самоврядування і місцевої влади у вирішенні нагальних проблем. Українська делегація також матиме можливість обмінятися найкращими практиками із представниками інших 46 країн Ради Європи.

«Що особливо важливо — ми не лише можемо послухати гарні цікаві поради, але й поділитися власним дуже прогресивним і успішним досвідом децентралізації. Сьогодні, під час відкриття Конгресу, вже чітко пролунала думка про те, що Україна залишається одним із політичних пріоритетів організації. Звісно, Конгрес не може зробити вирішального внеску у вирішення безпекових проблем України і припинення російської агресії проти нашої держави. Але критично важливо, щоб Конгрес залишався платформою, де ці питання теж обговорювалися і де до представників органів місцевого самоврядування виносилася об'єктивна неупереджена інформація про російську агресію і на Донбасі і в Криму», - наголосив постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба.

За матеріалами сторінки української делегації Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи у

Фейсбуці.

Мазур 2.jpg

Мазур4.jpg

Мазур3.jpg

Мазур 5.jpg

Мазур.jpg


Возврат к списку