Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Відбулася зустріч міського голови з мешканцями Миронів

27.03.2017

Зустріч Балтського міського голови Сергія Мазура з жителями села Мирони проходила в атмосфері взаєморозуміння та ділового обговорення проблем і перспектив. На зустрічі були присутні підприємці, які працюють в селі, депутати районної та міської ради, куратор села, працівники поліції.

З цікавістю сприйняли мироняни інформацію старости села Лідії Михайлюк про участь міського голови в 5-му засіданні Ради Регіонального розвитку під головуванням Президента України та Прем’єр-міністра, де Сергій Сергійович мав нагоду доповідати усім присутнім про первинну ланку медицини в Балтській громаді: про досягнення та проблеми, про сьогодення та перспективи. Рухи медичної реформи в Балтській громаді прокоментував міський голова і для присутніх на сходці в с.Мирони. Докладно відповів на запитання, відзначив для себе зауваження до працівників медичної сфери, рекомендував враховувати інтереси обох сторін, бути толерантними.

Виступ старости Лідії Михайлюк був змістовим і конкретним: в селі досить активно працюють голови мікрорайонів, є підтримка людей, розуміння того, що робиться в селі. Стосунки з підприємцями налагоджені, є розуміння спільних задач. Показовим саме для Миронів є діяльність органу самоорганізації населення «Сільський комітет «Добробут», який на разі може слугувати прикладом для інших сільських громад. Мироняни із задоволенням беруть участь у конкурсах, акціях, проектах, заходах, які проводяться на рівні громади. Турбуються про рідне село, його благоустрій, про мешканців села, і особлива увага – до дитячого садочка «Дзвіночок», його вихованців, для яких в закладі створюються гідні умови.

Багато добрих справ зроблено у 2016 році, багато планується і на 2017. Пріоритетним залишається питання капітального ремонту Будинку культури, який насправді є в селі осередком суспільного життя. Триває процес проектування каплички, по його закінченні можна говорити і про зведення самого храму – цей проект підтримують меценати.

Виступ Балтського міського голови Сергія Мазура слухався уважно, адже торкався важливих для усіх питань – інвентаризація земель, оренда водойм, отримання земельних ділянок учасниками АТО, взаємодія з правоохоронними органами. Сергій Сергійович докладно відповідав на запитання, дав об'єктивний аналіз наповнення сільського "гаманця" та ефективного використання фінансових ресурсів. Важливим є регуляція сплати податків підприємцями в повному обсязі та виведення з тіні заробітної платні.

Від імені жителів села староста Лідія Михайлюк привітала спортивну гордість Миронів - Володимира Кіндюка, чемпіона України з бойового самбо. До привітань приєднався міський голова, побажав чемпіону успіхів та нових звершень.

Мирони5.jpg

Мирони1.jpg

Мирони2.jpg

Мирони3.jpg

Мирони4.jpg

Мирони4.jpg

Мирони6.jpg

Мирони7.jpg

Мирони8.jpg

Мирони9.jpg

Мирони11.jpg

Мирони12.jpg

Мирони14.jpg


Возврат к списку