Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Балтська громада стала учасником дослідницького проекту міжнародного рівня «Безпека людини та конфлікт в Україні: локальні підходи та загальнонаціональні масштаби»

27.03.2017 Реформа децентралізації в Україні має як своїх прибічників, так і опонентів. Розбіжність у поглядах іноді породжує конфлікт інтересів та різного роду провокації і спекуляції.
З метою дослідження та визначення об’єктивної ситуації в регіонах, в Одеській області працює проект міжнародного рівня «Безпека людини та конфлікт в Україні: локальні підходи та загальнонаціональні масштаби». Учасником проекту стала і Балтська громада.
Представляють групу дослідницького проекту експерти: Макс Бадер (Лейденський університет, Нідерланди), Ігор Шевляков (Україна), Олег Гриценко (координатор проекту), Юлія Молодожен – директор Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування.
Балтська сторона була представлена заступниками міського голови, депутатами міської ради, старостами, громадськими активістами.
Процедура передбачала початкову загальну зустріч, анонімне письмове анкетування та тривалу співбесіду (з уточнюючими питаннями) експертів з учасниками.
Експерти цікавилися практичними речами: проектами, які діють в Балтській громаді, співпрацею депутатського корпусу, громадських організацій з органами місцевого самоврядування, ставленням громадськості до управлінців тощо.
Висновком дослідження стане узагальнення інформації по усіх громадах – повідомили експерти.

Проект безпека.jpg

Проект безпека1.jpg

Проект безпека2.jpg

Проект безпека3.jpg

Проект безпека4.jpg

Проект безпека5.jpg

Проект безпека6.jpg

Проект безпека7.jpg

Проект безпека9.jpgВозврат к списку