Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

В селах громади відзначають дні визволення від фашистської окупації

25.03.2017

В селах громади відзначають дні визволення від фашистських загарбників. В усіх заходах беруть участь керівники структурних підрозділів міської ради.

с.Обжиле

Обжиле1.jpgЩороку в березні ми відзначаємо День визволення Балтського району від німецько-фашистських загарбників. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

24 березня біля обеліску с.Обжиле відбувся мітинг пам'яті войнам-визволителям Балтського району та сіл Обжилого і Березівки від німецько-фашистських загарбників. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся староста сіл Дмитро Форостяний.

Загиблих пом'янули хвилиною мовчання.

Згадали і нещодавно загиблого та похованого жителя с.Обжиле, воїна АТО Леоніда Галайчука. Лунали звернення до підростаючого покоління, щоб не забували всіх тих, хто віддав життя за мир на нашій землі.

с. Пасат

Пасат1.jpg24 березня жителі та гості села Пасат зібрались біля пам’ятника Невідомому солдату на мітинг-реквієм, присвячений 73-й річниці визволення села Пасат від німецько-фашистських загарбників. Тут звучали вірші про подвиг наших солдатів, воєнні пісні.

Учасників та ветеранів Другої світової війни з річницею визволення привітала староста села Пасат Людмила Пилипенко. Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів. Пасат.jpg

с. Борсуки

24 березня відбувся мітинг до Дня визволення села Борсуки від фашистських загарбників. 73 роки минуло відтоді, як фашисти залишили нашу Борсуківську землю. Пишаємося і ніколи не забудемо тих імен , що здобули нам мир і свободу. Ніколи не згасне память про тих людей, які своєю мужністю та патріотизмом захищали своє село. Низький уклін Вам шановні, дорогі ветерани.

Борсуки1.jpg

Борсуки2.jpg

Борсуки3.jpg


с. Перейма

24 березня - День визволення села Перейма від німецько-фашистських загарбників. Цього дняй день відбувся традиційний мітинг вшанування пам'яті захисників рідного краю біля пам'ятника Воїну-визволителю.

17523112_264844750637034_859236293164760706_n.jpg

Перейма.jpg

Перейма1.jpgВозврат к списку