Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Сергій Мазур зустрівся з жителями села Білине Балтської громади

24.03.2017 В бесіді з білинцями взяли участь офіційні представники різних сфер життєдіяльності громади: начальник відділу Держгеокадастру у Балтському районі Роман Кацмаза, заступник Балтського міського голови Федір Молодець, начальник Балтського районного відділення Пенсійного фонду України Таїсія Яремчук, заступник начальника Балтського відділу поліції Ольга Чумак, начальник управління соціального захисту населення в Балтському районі Тетяна Подбельська, депутати Олег Власюк, Людмила Чабан, Любов Комар та Василь Степчук.
Зустріч розпочалася зі звіту старости села Олени Рашкован. Відрадно відзначити активну діяльність голів мікрорайонів в селі, органу самоорганізації населення – загальна активність білинців вигідно виділяється у порівнянні з іншими населеними пунктами.

У планах Білинської громади на 2017 рік – доволі крупні об’єкти, про які детально доповів присутнім міський голова. Він прокоментував дії влади в площині вирішення земельних питань, озвучив податки, які сплачують підприємці до бюджету села, та основні правила побудови взаємовідносин з бізнесом в громаді. «Важливим чинником законної діяльності підприємців є легалізація робочих місць та виплата заробітньої платні не меньш як мінімальна, визначена урядом. Ми плануємо вивести з тіні не лише сховані значні земельні ресурси, а й достатню кількість найманих працівників, - наголосив очільник громади. - Зрозуміло, що декому це не подобається - тому й виникає бажання створити штучний конфлікт в селах".

Відкрито і детально обговорювалися і інші питання, які хвилюють білинців: водопостачання, ремонт внутрішніх доріг, робота аптеки.

Питання щодо своєчасного нарахування субсидій та можливості підвищення пенсій були адресовані до начальників відповідних управлінь – жителі села отримали вичерпні відповіді фахівців.

Присутніми на сходах жителями села була схвально сприйнята інформація щодо налагодження ефективної роботи правоохоронних органів. Програма «Безпечна Балтщина», яка впроваджується в громаді, предбачає співпрацю поліції з місцевими жителями. А прийнята програма обласного рівня в недалекому майбутньому гарантує отримання громадою кількох автівок для груп швидкого реагування.

Довірче ставлення жителів села Білиного до Сергія Мазура та управлінської команди відчувалося на протязі усієї зустрічі, яка пройшла досить жваво. Бажаючі мали змогу обговорити особисті питання з міським головою під час прийому громадян.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg
Возврат к списку