Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Бендзарі: треба ламати систему байдужості

24.03.2017

22 березня відбулася зустріч міського голови Сергія Мазура з мешканцями сіл Бендзарі та Андріяшівка. Очільник громади назвав головним завданням влади робити все для того, щоб пересічні громадяни відчували позитивні зміни в результаті проведення децентралізації.  2016-й рік показав, що цей процес непростий і тільки всім разом можна подолати труднощі та досягти успіху. Тут значну роль мають відігравати органи самоврядування населення.   

В Бендзарях та Андрішівці створено два ОСН, які взаємодіють з ветеранською організацією та підвідомчими установами міської ради, які функціонують на їх території. Про це говорила, звітуючи про виконання минулорічного плану розвитку сіл,  староста Антоніна Вадатурська. Учасники сходу також  обговорили пріоритети 2017-го року.

Звертаючись до присутніх, міський голова зауважив, що йому дуже важливо знати думку людей щодо перспектив розвитку власної території. Адже, чим більше самостійності отримано, тим більше важелів мають мешканці для впливу на процеси управління своєю територією, більше  висувається й вимог до влади, - впевнений Сергій Мазур. За його словами, наступна сесія міської ради, на розгляд якої пропонується винести питання змін до видаткової частини бюджету, відбудеться тільки після обговорення перспективних планів розвитку на сільських сходах.

Зустріч міського голови з мешканцями Бендзарів - остання із запланованих. Тож за підсумками сходів можна сказати, що однією з найболючіших проблем, на  території громади є дороги, які потребують ремонту. Про це говорили й у Бендзарях.  Присутні висловлювали занепокоєння й  щодо безконтрольного руху вантажівок, які остаточно розбивають дороги. Сергій Мазур відверто обговорив це питання з присутніми, розповів про проблеми з фінансуванням ремонтних робіт на дорогах державного та обласного значення. Коштів не вистачає, тому слід рацыонально, економно їх використовувати. З цією метою досягнуто домовленісті з Березівкашляхбудом про те що, силами громати розчищищатимуться узбіччя доріг, тож кошти, призначені на їх експлуатацію, витрачатимуться безпосередньо на ремонт.  Вже ведеться грейдерування грунтових шляхів за рахунок бюджету міської ради, планується придбання власного грейдера.

Чи актуально вкладати кошти у капітальний ремонт клубу? Таке запитання прозвучало під час зустрічі. Міський голова свою думку висловив так: «Треба!». І додав:

-          Те, як працюють сьогодні заклади культури не може задовольняти, але винна в цьому система, яку потрібно ламати. Саме тому у цій сфері обов’язково відбуватимуться зміни. Перший крок - створення культурно-освітніх округів, а також - кадрові зміни у структурних підрозділах міської ради, які відповідають за цей напрямок роботи.

Під час зустрічі звучали й нарікання на роботу поліції. Чимало з них були справедливими, але, на думку міського голови, мешканцям теж  «треба ламати систему байдужості»: не тільки висувати вимоги, а й допомагати правоохоронцям. З іншого боку, питання безпеки громадян є одним пріоритетних поряд з реформуванням галузей освіти, медицини, культури, - запевнив Сергій Мазур.

Як і на інших сходах жителів громади, міський голова говорив у Бендзарях про проблему нерозпайованих земель та майна, реформування первинної ланки медицини та утворення госпітального округу, підвищення якості освітніх послуг тощо.

Системи освіти, медицини, культури будуть змінюватись відповідно до сьогоднішніх реалій, - наголосив Сергій Мазур.

Після зустрічі міський голова провів особистий прийом громадян та разом з депутатом міської ради Станіславом Мельничуком відвідав Бендзарівську школу. Тут, завдяки заміні системи опалення та вікон і дверей – на енергоощадні, вперше за багато років було вирішено проблему опалення приміщення та забезпечення належного температурного режиму в класах. 

DSC_0005.JPG

DSC_0009.JPG

DSC_0018.JPG

DSC_0016.JPG

DSC_0029.JPG

DSC_0028.JPG

DSC_0032.JPG

DSC_0035.JPG

DSC_0037.JPG

DSC_0048.JPG

DSC_0051.JPG

DSC_0055.JPG

DSC_0057.JPG

DSC_0065.JPG

DSC_0074.JPG

DSC_0072.JPG

DSC_0088.JPG
Возврат к списку