Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Балтщина попрощалася зі своїм земляком - Леонідом Галайчуком

Балтщина попрощалася зі своїм земляком - Леонідом Галайчуком 20.03.2017

Морський піхотинець - 25-річний сержант Леонід Галайчук загинув під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Батько воїна - теж Леонід Галайчук -  у вісімдесятих служив в Афганістані. Коли над Україною нависла загроза, він благословив рішення сина, який, не замислюючись, зробив свій вибір: пішов захищати цілісність і незалежність України.

Проводили побратима в останню путь батьки, рідні, друзі, бойові товариші, односельці, керівництво територіальної громади та району.

Траурна процесія пройшла селом під траурний марш військового духового оркестру. Над селом прозвучала «Плине кача»…

На сільському кладовищі відбувся траурний мітинг. З прощальною промовою виступили староста с. Обжиле Дмитро Форостяний, командир роти Артур Тюфанов, батько загиблого у січні товариша по службі Леоніда Микола Сонько та інші.

Відправив панахиду протоієрей отець Сергій.

Під час похорону був виконаний гімн України і триразовий залп зброї.

На своїй сторінці у соцмережі Леонід Галайчук написав рік тому: «Ми позбавляємося дозвілля, щоб мати дозвілля, і воюємо, аби жити у мирі». За мир на рідній землі він віддав найдорожче – своє життя.

На вшанування пам'яті про загиблого воїна за розпорядженням Балтського міського голови 20 березня на території Балтської об'єднаної громади був оголошений День скорботи.

На всіх підприємствах, установах і організаціях, будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємствах були приспущені Державні прапори України.

SDC18841.jpg

17.jpg

SDC18855.jpg

SDC18867.jpg

SDC18882.jpg

SDC18883.jpg

SDC18890.jpg

SDC18896.jpg

SDC18898.jpg

SDC18904.jpg

SDC18906.jpg

SDC18909.jpgВозврат к списку