Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Оголошення

20.03.2017

Громадське обговорення щодо перейменування назви вулиці Садова в селі Мирони

 

                                                    Шановні жителі Балтської ОТГ!

 

           На підставі звернення старости села Мирони Михайлюк Л.В., з метою забезпечення врахування громадської думки, у Балтській ОТГ  проводиться громадське обговорення щодо перейменування назви вулиці Садова ( с.Мирони) .

           До  Балтської міської ради Одеської області надійшла пропозиція від  старости села Миирони щодо перейменування вулиці Садова на вулицю Віталія Порфир’єва.

           Порфир’єв Віталій Сергійович  народився  25 листопада 1995 р., м. Балта, Одеська область. У 2001 році, Віталій, пішов в 1 клас НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.Гончара - ліцей" м. Балта, яку успішно закінчив у 2011 році. В цьому же році, вступив до Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, який закінчив у 2013 році та здобув повну загальну середню освіту.

           5 травня 2014 року був призваний на військову службу за контрактом у військову частину А1559 та призначений на посаду водія автомобільного батальйону. 3 січня 2015 року старший солдат військової служби за контрактом Порфир'єв В.С., відповідно до розпорядження тимчасово виконуючого обов'язки першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 18.12.2014 року №3545/ГШ/дск, з метою проведення чергової ротації особового складу сил Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей був відряджений для організації (здійснення) тилового забезпечення підрозділів, які виконують бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції в розпорядження керівника штабу Антитерористичної операції (м. Краматорськ ).

             15.02.2015 року о 20.00 старший солдат військової служби за контрактом Порфир'єв В.С. відповідно до розпорядження тимчасово виконуючого обов'язки начальника штабу АТО на території Донецької та Луганської областей від 16.02.2015 року №1975 ог/дск на автомобілі КамАЗ-43106, виїхав у населений пункт Дебальцеве Донецької області з метою виконання завдання щодо перевезення військового майна в інтересах 128-ї гірсько-піхотної бригади.

             18.02.2015 року, в районі населеного пункту Миронівське Донецької області, старший солдат Порфир'єв Віталій Сергійович потрапив під обстріл з важкого озброєння та отримав поранення несумісні з життям, від яких помер 20.02.2015 року у військовому шпиталі.

            Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 р., "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Данила Галицького (посмертно).

 

           Громадське обговорення буде тривати протягом  2х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 20 травня  2017 року. Формами проведення громадського обговорення є електронні звернення та громадські слухання.

 

            Відповідальним за проведення Громадського обговорення визначено  юридичний відділ Балтської міської ради Одеської області.

 

             Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі  або поштою за фактичною адресою місцезнаходження юридичного відділу міської ради: вулиця Любомирська, 193 та на  електронну пошту  urist@balta-rada.gov.ua   до 20.05.2017р.

 

              Письмові пропозиції (зауваження) подаються на ім’я начальника  юридичного відділу Голишеву Т.В.  та обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. 

 

               Електронні звернення  прийматимуть до 15.05.2017р. включно.

 

              Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) юридичний відділ  узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті  Балтської міської ради Одеської області  до 02.06.2017р.

 

               Для отримання консультацій з питання, що винесене на Громадське обговорення можна звернутися за адресою вул. Любомирська, 193 або за телефоном (04866) 2 – 41 - 43.


Возврат к списку