Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Графік прийому громадян депутатами Балтської міської ради Одеської області VІІ скликання

№п/п

 Прізвище, ім'я, по батькові

Час прийому     

Місце  прийому

1.

Балинський  О.І.

щочетверга, 10:00-12:00

с.Козацьке,  контора СФГ

2.

Безсмертна О.В.

щовівторка, 9:00-12:00

вул.Любомирська177,ІІ пов.

3.

Белюга  І.В.

щочетверга, 10:00-14:00

с.Бендзарі, с/р

4.

Бойко  Т.Б.

І,ІІІ вівторок, 15:00-17:00

с.Перейма, с/р

5.

Борбела  Т.М.

щочетверга, 10:00-11:30

с.Борсуки, с/р

6.

Бусько  Н.Г.

щопонеділка. 9:00-12:00

с.Саражинка, школа

7.

Власюк О.С.

щовівторка, 10:00-12:00

с.Пасицели І, с/р

8.

Войтенко  Р.А.

щочетверга. 9:00-11:00

с.Пасат, с/р

9.

Герасименко  Ю.Ф.

І, ІІІ четвер, 9:00-11:00

«Хлібзавод», каб.директора

10.

Гогу  Н.В.

щопонеділка, 9:00-16:00

с.Мирони, с/р

11.

Гонтар  В.В.

вівт, чтв., 9:00-10:00

с.Переліта, с/р

12.

Диновська  А.Г.

щоп’ятниці, 13:00-15:00

с.Немирівське, школа

13.

Доні  Л.А.

ІІ, ІУ вівторок, 9:00-11:00

БМР, каб.секретаря

14.

Іллічов  Р.С.

ІІ, ІУ понед., 9:00-11:00

БМР, каб.секретаря

15.

Красатюк  В.Ю.

І, ІІІ вівт., 9:00-11:00

с.Коритне, с/р

16.

Куницький  І.І,

ІІ, ІУ середа, 9:00-11:00

БМР, каб.секретаря

17.

Татаровська О.М.

ІІ, ІУ вівт., 14:00-16:00

БМР, каб.секретаря

18.

Матлашевська  Т.Л.

середа- п’ятн.,11:00-15:00

БМР, каб. секретаря

19.

Мельничук  С.С.

ІІ, ІУ понед, 14:00-16:00

БМР, каб. секретаря

20.

Мордвінова  М.Г.

щосереди, 10:00-12:00

с.Лісничівка. с/р

21.

Димовська Н.В.

І, ІІІ вівт, 10:00-12:00

с.Обжиле, с/р

22.

Поляков  М.І.

І, ІІІ вівт, 9:00-11:00

БМР, каб. секретаря

23.

Радзілевич  В.І.

щосуботи, 14:00-16:00

с.Гольма , с/р

24.

Радзілевич  О.В.

ІІ, ІУ вівт., 11:00-13:00

с.Гольма, с/р

25.

Соколова  Т.В.

І, ІІІ понед., 9:00-11:00

БМР, каб. секретаря

26.

Сорока  А.П.

І, ІІІ середа, 15:00-17:00

с.Пасицели , школа

27.

Станіславський О.В.

І, ІІІ понед., 14:00-16:00

БМР, каб. секретаря

28.

Стобецька  Т.В.

І, ІІІ середа, 14:00-16:00

БМР, каб. секретаря

29.

Усатенко  М.Г.

І, ІІІ середа, 9:00-11:00

БМР, каб. секретаря

30.

Чабан  Л.П.

І, ІІІ понед., 10:00-12:00

с.Білине, школа

31.

Чорна  Л.М.

І, ІІІ вівт., 9:00-11:00

с.Євтодія,  

32.

Шаповал  О.А.

І, ІІІ п’ятн., 10:00-11:00

с.Камелюківка, с/р

33.

Шептуха  Л.П.

І, ІІІ вівт., 14:00-16:00

БМР, каб. секретаря

34.

Якимчук  С.В.

І, ІІІ п’ятн., 11:00-12:00

с.Оленівка, с/р