Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Желіховський Валерій Анатолійович

zhelihovskijЗаступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Балтської міської ради Одеської області – соціальних питань

Народився 07 липня 1968 року в м.Балта Одеської області.

У 1990 році закінчив Південноукраїнський державний педагогічний університет ім.. К.Д.Ушинського за спеціальністю «Фізична культура», кваліфікація – учитель фізичної культури.

 У 2006 році закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», кваліфікація – магістр державного управління.

З 1982 року працював на посаді тренер-вихователь Біляївської ДЮСШ №8.

З 1987 року – служба в лавах Радянської Армії.

З 1989 року – інструктор спортспоруд Іллічівського РШШК.

З 1990 року – тренер-вихователь, інструктор спортспоруд Балтської ДЮСШ №4  

З 1992 року – інструктор відділу по справам молоді, фізкультури та спорту Балтської районної державної адміністрації Одеської області.

З 1994 року – інструктор відділу по справам молоді, фізкультури та спорту, голова комітету по фізичній культурі та спорту виконавчого комітету Балтської районної Ради народних депутатів.

З 1995 року – завідувач відділу фізичної культури та спорту, голова комітету з питань фізичної культури та спорту, завідувач відділу з питань молоді та спорту, начальник відділу по фізичній культурі та спорту, заступник голови, перший заступник голови Балтської районної державної адміністрації Одеської області.

 З 2005 року – заступник начальника управління, заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці та охорони здоров’я, заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці   управління праці та соціального захисту населення Балтської районної державної адміністрації в Одеській області.

З 2008 року – перший заступник голови Балтської районної державної адміністрації Одеської області.

У 2010 році на першій сесії Балтської районної ради VI скликання обраний головою райради.

З 2015 року прийнятий на посаду керівника структурного підрозділу – начальника відділу з розвитку інфраструктури міста Балтської міської ради Одеської області.

 З 2016 року - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Балтської міської ради Одеської області – соціальних питань.

 Депутат Балтської районної ради VII скликання.

Одружений, має двох дітей.

Декларація про доходи за 2015 рік.