Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Заступники міського голови

rabinovch

Перший заступник міського голови - Рабінович Едуард Семенович

Народився 16 жовтня 1965 року в м.Кілія Одеської області.

У 1990 році закінчив Одеський технологічний інститут харчової промисловості імені М.В. Ломоносова за спеціальністю «Автоматизація та комплексна механізація хіміко-технологічних процесів», кваліфікація – інженер по автоматизації...

MolodecЗаступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів - питань ЖКГ - Молодець Федір Олександрович

Народився 13 лютого 1982 року в селищі міського типу Любашівка Одеської області.

 У 2006 році закінчив Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті  (залізничний транспорт)», кваліфікація – інженер з організації перевезень і управління на залізничному транспорті..




zhelihovskijЗаступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів - соціальних питань - Желіховський Валерій Анатолійович

Народився 07 липня 1968 року в м.Балта Одеської області.

У 1990 році закінчив Південноукраїнський державний педагогічний університет ім.. К.Д.Ушинського за спеціальністю «Фізична культура», кваліфікація – учитель фізичної культури...













MatlashevskaСекретар Балтської міської ради - Матлашевська Тетяна Леонтіївна

Народилася 15 квітня 1966 року в м.Балта Одеської області.

У 1990 році закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д. Ушинського за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», кваліфікація – вчитель початкових класів...













FrolovaКеруючий справами виконавчого комітету Балтської міської ради - Фролова Олена Володимирівна

Народилась 20 лютого 1974 року в м. Балта Одеської області.

У 1999 році закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського за спеціальністю «Початкове навчання», кваліфікація – вчитель початкових класів...









Староста села Перейма - Коцюруба Наталія Афанасіївна

Народилась 17 жовтня 1971 року в селі Перейма Балтського району Одеської області.
У 1992 році закінчила Ананьївський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку за спеціальністю «Бухгалтерський облік в сільськогосподарському виробництві», кваліфікація – бухгалтер. 











 Староста села Саражинка - Довгошея Лариса Петрівна

Народилась 24 січня 1977 року в с. Саражинка Балтського району Одеської області.
У 1999 році закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського за спеціальністю «Педагогіка та психологія (дошкільна)», кваліфікація – викладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь дітей дошкільного віку.












 Староста сіл Обжиле, Березівка - Форостяний Дмитро Андрійович

Народився 16 жовтня 1958 року в селі Леухи Іллінецького району Вінницької області.
У 1980 році закінчив Одеський державний педагогічний інститут імені К.Д. Ушинського за спеціальністю «Математика та фізика», кваліфікація – вчитель математика та фізики. 









 

 Староста села Пасат - Пилипенко Людмила Миколаївна

 Народилась 3 березня 1969 року в селі Пасат Балтського району Одеської області.
У 1987 році закінчила Ананьївський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку за спеціальністю «Бухгалтерський облік в сільськогосподарському виробництві», кваліфікація – бухгалтер.












Староста сіл Бендзари, Андріяшівка - Вадатурська Антоніна Іванівна

Народилась 18 грудня 1961 року в місті Балта Одеської області.

У 1977 році закінчила Балтську середню школу №1.

З 1978 року працювала кушніром розкрійником ділянки, що кушнірує Балтської хутрової фабрики.











Староста сіл Перельоти, Немирівське - Кручок Людмила Федорівна

Народилась 7 жовтня 1961 року  в місті Первоуральськ Свердловської області Росія.

У 1983 році закінчила Ордена Трудового Червоного Прапору радгосп-технікум за спеціальністю «захист рослин», кваліфікація – агроном по захисту рослин.











Староста села Козацьке - Мороз Ніна Семенівна

Народилась 22 травня 1963 року в селі Козацьке Балтського району Одеської області.

У 1981 році закінчила Первомайське медичне училище Миколаївської області за спеціальністю «медсестра», кваліфікація – медсестри.




Староста села Мирони - Михайлюк Лідія Василівна

Народилась 7 вересня 1962 року в селі Ольгопіль Чечельницького району Вінницької області.

У 1990 році закінчила Теребовлянське культурно-освітнє училище за спеціальністю «Культурно-освітня робота», кваліфікація – клубний працівник, керівник самодіяльного театрального колективу.







Староста села Лісничівка - Левченко Михайло Петрович.

Народився 21 листопада 1974 року в селі Зірне Березнівського району Ровенської області.

У 2000 році закінчив Одеську державну академію харчової промисловості за спеціальністю «автоматизація технологічних процесів і виробництв», кваліфікація – інженер по автоматизації.






Староста села Коритне - Ярован Раїса Вікторівна.

Народилась 29 березня 1957 року в селі Коритне Балтського району Одеської області.

З 1972 року працювала на посаді швачки-мотористки Балтської швейної фабрики Одеської області. 







Староста сіл Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка - Васильєва Наталія Василівна

 Народилась 2 червня 1981 року в селі Оленівка Балтського району Одеської області.

Освіта – середня.

З 2002 року працювала у рослинницькій бригаді фермерського господарства «Промінь» села Немирівського Балтського району Одеської області.





Староста села Борсуки - Тисячна Жанна Володимирівна

Народилась 13 травня 1962 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У 1982 році закінчила Криворізький гірничомеханічний технікум за спеціальністю «обробка металів різанням», кваліфікація – технік-технолог.

З 1981 року працювала на посаді токаря авторемонтного цеху Криворізького заводу по ремонту дизельних автомобілів.

З 1982 року - токар механічної дільниці Криворізького локомотиво-ремонтного заводу.




Староста сіл Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай - Шкарпіта Іван Миколайович.

Народився 6 березня 1973 року в селі Кармалюківка Балтського району Одеської області.

У 2014 році закінчив Уманський національний університет садівництва за спеціальністю «Агрономія», кваліфікація – агроном.






Староста села Гольма - Мороз Микола Анатолійович.
 
Народилась 22 травня 1979 року в селі Гольма Балтського району Одеської області.

У 2001 році закінчив Одеській державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Агрономія», кваліфікація – вчений агроном.







Староста села Пасицели - Богач Василь Дмитрович.
Народився 13 квітня 1976 року в селі Пасицели Балтського району Одеської області.

Навчається на 3-му курсі Уманської національної академії садівництва за фахом «економіка підприємства».

 













Староста сіл Білине, Харитинівка, Відрада, Акулинівка, Петрівка - Рашкован Олена Тимофіївна

Народилась 9 лютого 1959 року в селі Любомирка Чечельницького району Вінницької області.
У 1985 році закінчила Одеський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «плодоовочевництво та виноградарство», кваліфікація – вчений агроном.