Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Виконавчий комітет

С П И С О К

членів виконавчого комітету Балтської міської ради об’єднаної територіальної  громади

сьомого скликання

№№

пп.

Прізвище, ім’я та по

Батькові

Посада

                   

1. 

Мазур Сергій Сергійович

Міський голова

2. 

Рабінович Едуард Семенович

перший заступник голови

3. 

Желіховський Валерій Анаталійович

заступник голови

4. 

Молодець Федір Олександрович         

заступник голови

5. 

Фролова Олена Володимирівна

керуюча справами


Матлашевська Тетяна Леонтіївна

секретар ради

7. 

Храпенко Валентина Анатоліївна

начальник відділу

8. 

Паламарчук Леся Віталіївна

начальник управління

9. 

Бабій Таісія Анатоліївна

начальник відділу

10. 

Сахань Валерій Євгенійович

начальник відділу

11. 

Голишева Тетяна Василівна

начальник відділу

12. 

Мараєв Олександр Вікторович

начальник відділу

13. 

Кулик Петро Янкович

начальник відділу

14. 

Малішевська Людмила Вікторівна

начальник відділу

15. 

Рибіцька Ганна Всеволодівна

начальник відділу

16.   

Томіна Світлана Миколаівна

начальник відділу

17. 

Крамар Наталія Григоріївна

в.о. начальника відділу

18. 

Товстуха Наталія Федорівна

начальник відділу

19. 

Черенкова Людмила Олегівна

начальник відділу

20. 

Чорний Станіслав Іванович

начальник відділу

21. 

Стрілець Василь Васильович

начальник відділу

22. 

Антонюков Руслан Сергійович

голова ветеранів АТО

23. 

Калмацуй Дмитро Станіславович

громадський активіст

24. 

Бондар Віталій Андрійович

підприємець

25. 

Грушко Роман Анатолійович

громадський активіст

26. 

Конюшенко Дмитро Дмитрович

начальник відділу РДА

27. 

Іванніков Сергій Іванович

директор педучилища

28. 

Мельник Олексій Васильович

голова міської ради ветеран.

29. 

Меланич Марія Петрівна

голова ради ветер.с.Білино

30. 

Ткач Петро Астафійович

громадський активіст

31. 

Кацмаза Роман Васильович

начальник Держгеокадастру

32. 

Цибух Олег Миколайович

начальник РЕМ

33. 

Мартинюк Анатолій Віталійович

начальник райтелекому

34. 

Бершадський Володимир Павлович

начальник дільн. УЕГГ

35. 

Глухов Володимир Васильович

в.о. начальника ветмедицини

36. 

Анастасов Олександр Петрович

директор БПРП «Ринок»

37. 

Коновал Сергій Іванович

директор КП «Водоканал»

38. 

Саражинська Тетяна Володимирівна

директор КП «Комунсервіс»

39. 

Вадатурська Антоніна Іванівна           

староста с.Бендзарі

40. 

Рашкован Олена Тимофіївна

староста с.Білине

41. 

Тисячна Жана Володимирівна

староста с.Борсуки

42. 

Мороз Микола Анатолійович

староста с.Гольма

43. 

Васильєва Наталія Василівна

староста с.Оленівка

44. 

Мороз Ніна Семенівна

староста с.Козацьке

45. 

Ярован Раіса Вікторівна

староста с.Коритне

46. 

Шкарпита Іван Миколайович

староста с.Кармалюківка

47. 

Левченко Михайло Петрович

староста с.Лісничівка

48. 

Михайлюк Лідія Василівна

староста с.Мирони

49. 

Форостяний Дмитро Андрійович

староста с.Обжиле

50. 

Богач Василь Дмитрович

староста с.Пасицели

51. 

Пилипенко Людмила Миколаївна

староста с.Пасат

52. 

Кручок Людмила Федорівна

староста с.Перельоти

53. 

Коцюруба Наталія Афанасіївна

староста с.Перейма

54. 

Довгошея Лариса Петрівна

староста с.Саражинка