Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 • Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

  Зміст проекту рішення:

  Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Балтська міська рада Одеської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок організації виїзної торгівлі на території Балтської об’єднаної територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу до нього. Проект передбачає удосконалення порядку організації та здійснення виїзної торгівлі на території Балтської об’єднаної територіальної громади.

   Поштова та електронна адреса розробника проекту:

  Поштова адреса: Балтська міська рада Одеської області, вул.Любомирська, 193, м.Балта, Одеська область, 66101, тел. 2-24-89;  e-mail: info@balta-rada.gov.ua

  Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

  Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Балтської міської ради Одеської області в мережі Iнтернет за адресою: www.balta-rada.gov.ua (в розділі «Економіка»/«Регуляторна політика»).

  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

  Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Балтська міська рада Одеської області, вул.Любомирська, 193, м.Балта, Одеська область, 66101,  тел. 2-24-89; електронною поштою за адресою: info@balta-rada.gov.ua

  Перелік документів для ознайомлення:

  Проект рішення «Про затвердження Положення про порядок організації виїзної торгівлі на території Балтської об’єднаної територіальної громади».

  Аналіз впливу регуляторного акту

  Проект регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок організації виїзної торгівлі на території Балтської об’єднаної територіальної громади».
Повернення до списку