Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 • 29 квітня 2016

  Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

  Зміст проекту рішення:

  Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Балтська міська рада Одеської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про  встановлення  місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Балтської об’єднаної територіальної громади в 2017 році» та аналізу регуляторного впливу до нього на виконання вимог Податкового Кодексу України. Проект регуляторного акта передбачає встановлення на території Балтської об’єднаної територіальної громади місцевих податків і зборів та положень про порядок обчислення та сплати податків і зборів, а саме: податку на майно у складі податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю; єдиного податку; збору за місця для паркування транспортних засобів; туристичного збору.

  Поштова та електронна адреса розробника проекту:

  Поштова адреса: Балтська міська рада Одеської області, вул.Любомирська, 193, м.Балта, Одеська область, 66101, тел. 2-24-89;  e-mail: info@balta-rada.gov.ua

  Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

  Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Балтської міської ради Одеської області в мережі Iнтернет за адресою: www.balta-rada.gov.ua (в розділі «Економіка»/«Регуляторна політика»/Проекти регуляторних актів).

  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

  Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Балтська міська рада Одеської області, вул.Любомирська, 193, м.Балта, Одеська область, 66101, тел. 2-24-89; електронною поштою за адресою: info@balta-rada.gov.ua

  Перелік документів для ознайомлення:

  Проект рішення «Про  встановлення  місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Балтської об’єднаної територіальної громади в 2017 році»

  Аналіз впливу регуляторного акту

  Проект регуляторного акту «Про  встановлення  місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Балтської об’єднаної територіальної громади в 2017 році»

Повернення до списку