Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 • 3 липня 2017

  Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

  Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

  03.07.2017 року

  Зміст проекту рішення:

  Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Балтська міська рада Одеської області повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Балтської об’єднаної територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу до нього.

  Проект регуляторного акта передбачає затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території Балтської об’єднаної територіальної громади.

  Поштова та електронна адреса розробника проекту:

  Поштова адреса: Балтська міська рада Одеської області, вул.Любомирська, 193, м.Балта, Одеська область, 66101, тел. 2-24-89;  e-mail: info@balta-rada.gov.ua

  Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

  Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Балтської міської ради Одеської області в мережі Iнтернет за адресою: www.balta-rada.gov.ua (в розділі «Економіка»/«Регуляторна політика»).

  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

  Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Балтська міська рада Одеської області, вул.Любомирська, 193, м.Балта, Одеська область, 66101, тел. 2-24-89; електронною поштою за адресою: info@balta-rada.gov.ua

  Перелік документів для ознайомлення:

  Проект регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Балтської міської ради Одеської області «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Балтської об’єднаної територіальної громади».

  Аналіз впливу регуляторного акта.
Повернення до списку