Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

РІШЕННЯ ТА ПОЛОЖЕННЯ

 • РІШЕННЯ ТА ПОЛОЖЕННЯ

  УКРАЇНА

  БАЛТСЬКА  МІСЬКА  РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  РІШЕННЯ

  Про затвердження Положення

  про проведення огляду-конкурсу

  «Кращий благоустрій приватного сектору

  Балтської об’єднаної територіальної громади»

   № 59 - 28 березня  2016 року

              Розглянувши проект Положення про проведення огляду-конкурсу «Кращий благоустрій приватного сектору Балтської об’єднаної територіальної громади», керуючись підпунктом  7  пункту «а» статті 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Балтської міської ради Одеської області

   ВИРІШИВ:

                                                                                                   

  1.      Затвердити Положення про проведення огляду-конкурсу «Кращий благоустрій приватного сектору Балтської об’єднаної територіальної громади» (додається)

   

  2.      Оприлюднити інформацію про огляд-конкурс «Кращий благоустрій приватного сектору Балтської об’єднаної територіальної громади» на сторінках друкованого та радіомовного засобу масової інформації «Народна трибуна» та/або на офіційному сайті Балтської міської ради www.balta-rada.gov.ua

   

  3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Желіховського В.А.

  Міський голова                                                                                                                  С.С. Мазур

  28 березня  2016 року

  № 59

   

      Додаток

  до рішення виконавчого комітету

  Балтської міської ради Одеської області

  від 28 березня 2016 року   № 59

   

   

  П о л о ж е н н я

  про проведення огляду-конкурсу

  ”Кращий благоустрій приватного сектору Балтської об’єднаної територіальної громади “

   

  1. Загальні умови

  1.1. Огляд-конкурс ”Кращий благоустрій приватного сектору Балтської об’єднаної територіальної громади” (далі – огляд-конкурс) проводиться відповідно до Закону України ”Про благоустрій населених пунктів“ від 06.09.2005 року № 2807 – ІV, Закону України «Про органи самоорганізації населення» від 11 липня 2001 року № 2625-III, Указу Президента України від 19.10.1999 року № 1351 “Про прискорення реформування житлово-комунального господарства”, Указу Президента України від 30 серпня 2001 року № 749 ”Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні“.

   

  1.2. Огляд-конкурс проводиться щорічно двічі на рік у періоди з 01 квітня по 01 червня та з 01 серпня по 01 жовтня з метою стимулювання громадськості до виконання робіт із поліпшення благоустрою територій приватних будинків житлового сектору, забезпечення чистоти і порядку в місті Балта та селах Балтської об’єднаної територіальної громади, покращення естетичного стану та збереження прибудинкових територій, підвищення рівня громадської активності.

  1.3. Нагородження переможців огляду-конкурсу відбувається на урочистостях з нагоди святкування Дня Конституції України та Дня міста.

  1.4. Завдання огляду-конкурсу полягає у:

  - підтримці ініціативи органів самоорганізації населення в питаннях реалізації завдань культурного і соціального розвитку Балтської об’єднаної територіальної громади, благоустрою прибудинкових територій та залученню мешканців до збереження чистоти та належного стану дворів;

  - виявленні кращих комплексних благоустроїв дворів, узагальненню і подальшому поширенню даного досвіду при облаштуванні дворів житлового сектору.

  1.5. Огляд-конкурс проводиться у 2 номінаціях:

  - «Кращі будинки-сусіди» (для двох будинків зразкового порядку, які розташовані поруч);

  - «Кращий комплексний благоустрій дворів» (для трьох і більше будинків зразкового порядку, які розташовані поруч);

  1.6. У кожній номінації претенденти можуть посісти відповідно І, ІІ та ІІІ місця.

   

  2. Конкурсна комісія

   

  2.1. Конкурсна комісія створюється для оцінки об’єктів благоустрою, відбору учасників огляду-конкурсу та визначення переможців.

   

  2.2. Склад конкурсної комісії затверджується рішенням виконавчого комітету Балтської міської ради. До складу конкурсної комісії увійдуть п’ять голів мікрорайонів міста та сільських ОСН (за згодою), які першими подадуть заявки на участь в конкурсі, а також представники громадських організацій та міської ради. Головою конкурсною комісії є заступник міського голови з соціальних питань.

  2.3. Конкурсна комісія:

  2.3.1. відбирає учасників огляду-конкурсу за поданням голів мікрорайонів міста та сільських ОСН (або старости населеного пункту Балтської об’єднаної територіальної громади).

  До подання додається особиста заява учасника огляду-конкурсу із згодою на огляд приватної садиби.

  Подання приймаються відділом розвитку громадянського суспільства Балтської міської ради (вул. Любомирська, 193, І поверх, тел. 2-42-45) до 20 квітня та до 20 серпня поточного року;

  2.3.2. виїжджає на об’єкти для оцінки благоустрою на місцях;

  2.3.3. складає протокол конкурсу;

  2.3.4. визначає переможців конкурсу та готує подання на ім’я міського голови для нагородження.

   

  2.4. Конкурсна комісія з проведення огляду-конкурсу забезпечує висвітлення цілей та задач, етапів проведення та результатів огляду-конкурсу в засобах масової інформації – розміщення матеріалів на електронному сайті Балтської міської ради, друкованому та радіомовному засобі масової інформації «Народна трибуна».

  2.5. Комісія підводить підсумки огляду-конкурсу щорічно до 01 червня та до 01 жовтня поточного року. Результати конкурсу заносяться в протокол, який затверджується головою конкурсної комісії.

   

  3. Умови проведення огляду-конкурсу

  3.1. Огляд-конкурс проводиться у 3 етапи:

  1 етап – підготовчий (з 01 квітня по 20 квітня та з 01 серпня по 20 серпня поточного року). У рамках підготовчого етапу учасники огляду-конкурсу забезпечують підготовку своїх об’єктів до представлення конкурсній комісії. Голови мікрорайонів міста та сільських ОСН (або старости населених пунктів Балтської об’єднаної територіальної громади) подають подання на учасників огляду-конкурсу.

  2 етап – основний (з 21 квітня по 21 травня та з 21 серпня по 21 вересня поточного року). У рамках основного етапу конкурсна комісія оцінює стан благоустрою об’єктів учасників огляду-конкурсу.

  3 етап – підсумковий (з 22 травня по 01 червня та з 22 вересня по 01 жовтня поточного року). У рамках підсумкового етапу видається розпорядження міського голови про визначення переможців огляду-конкурсу.

  3.2. Підведення підсумків огляду-конкурсу здійснюється за такими критеріями:

  - охайний вигляд фасаду будинку і двору садиби (до 10 балів);

  - оригінальність оформлення  садиби (до 10 балів);

  - наявність номерного знаку і таблички з назвою вулиці на будинку (до 10 балів);

  - наявність оригінальних зелених насаджень, квітників (клумби,  видалення сухостою, кронування дерев) (до 10 балів);

  - освітлення дворової території (до 10 балів);

  - утримання паркану в охайному зовнішньому вигляді (до 10 балів);

  - утримання прилеглої до садиби території (тротуару, вулиці) в належному санітарному стані (прибирання сміття, викошування бур’янів) (до 10 балів);

  - наявність та стан малих архітектурних форм, (лавки, бесідки, урни для сміття тощо (до 5 балів);

  - недопущення складування будівельних матеріалів на прилеглій території (до 5 балів);

  Максимально можлива кількість набраних балів – 80.

  Кожен член конкурсної комісії виставляє свої оцінки учасникам конкурсу окремо за кожний будинок. Загальна оцінка стану благоустрою визначається за середньою сумою всіх балів. Переможці визначаються за найбільшою кількістю балів.

  У разі набрання однакової кількості балів, перевага надається при наявності співпраці з головою мікрорайону міста та сільського ОСН (або старостою населеного пункту Балтської об’єднаної територіальної громади).

   

  4. Нагородження переможців огляду-конкурсу

  4.1. Переможці огляду-конкурсу нагороджуються дипломами, цінними подарунками та спеціальними табличками.

  4.2. Головам мікрорайонів міста та сільських ОСН, які взяли активну участь в агітаційно-масовій роботі та підготовці до участі в огляді-конкурсі, оголошується подяка міського голови. Найбільш активні із них нагороджуються дипломами та цінними подарунками.

  4.3. Пропозиції жителів мікрорайонів, переможців конкурсу, будуть включені в план діяльності міської ради, як пріоритетні.

   

  5. Джерела фінансування

  5.1. Фінансування витрат на проведення огляду-конкурсу та преміювання переможців огляду-конкурсу здійснюється за рахунок коштів міської ради та спонсорів.

   

  Керуючий справами виконавчого

  комітету Балтської міської ради                                                  О.В. Фролова 

   
Повернення до списку