Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Розпорядження №43 від 23 лютого 2018 року

 • 26 лютого 2018

  Розпорядження №43 від 23 лютого 2018 року

  Україна

  БАЛТСЬКА МІСЬКА РАДА

  ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   

  від 23 лютого 2018 року                                                                                 № 43

   

  Про проведення двомісячника з благоустрою

  та наведення належного санітарного порядку на

  території Балтської об’єднаної територіальної

  громади

   

               Відповідно до статті 2 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 06.08.1998 року № 855/98 «Про день довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою забезпечення санітарного очищення території об’єднаної територіальної громади, її озеленення, упорядкування об’єктів благоустрою та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, керуючись пунктом 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

               1. Провести двомісячник з благоустрою та наведення належного санітарного порядку на території Балтської об’єднаної територіальної громади з 15 березня по 15 травня 2018 року.

               2. В рамках щорічної акції «За чисте довкілля» провести 31 березня поточного року день благоустрою території Балтської об’єднаної територіальної громади.

               3. Керівникам підприємств, організацій, установ, закладів незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, суб’єктам підприємницької діяльності, мешканцям міста забезпечити прибирання і приведення в належний санітарний стан наданих в установленому законодавством порядку та закріплених територій, проведення ремонту фасадів будівель, будинків та парканів.

               4. Директору КП «Балтакомунсервіс» (Саражинська Т.В.) вжити дієвих заходів щодо збирання та вивезення опалого листя, гілок дерев та велико-габаритного сміття.

               5. Постійно діючій комісії Балтської міської ради Одеської області забезпечити проведення рейдів та перевірок виконання вимог Правил благоустрою території об’єднаної територіальної громади.

               6. Місцевим засобам масової інформації вжити відповідних заходів щодо висвітлення ходу проведення двомісячника з благоустрою, упорядкування, озеленення та покращення санітарного стану території об’єднаної територіальної громади.

               7. Координацію роботи з узагальнення інформації щодо проведення двомісячника з благоустрою та впорядкування території Балтської об’єднаної територіальної громади покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – питань ЖКГ Молодця Ф.О.

               8. Дане розпорядження розмістити на офіційній інтернет-сторінці Балтської міської ради.

               9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Міський голова                                                                                          С.С.Мазур

   
Повернення до списку