Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Розпорядження № 167 від 09 серпня 2016 року

 • 9 ?????? 2016

  Розпорядження № 167 від 09 серпня 2016 року

  Україна

  БАЛТСЬКА  МІСЬКА  РАДА 

  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   

  09 серпня  2016  року                                                                                                 № 167

  Про виділення коштів з резервного

  фонду міської ради для подолання наслідків

  надзвичайної ситуації місцевого рівня

  природного характеру.

   

              Керуючись статтею 24 Бюджетного кодексу України, статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», із змінами, на підставі протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міської ради від 07.08.2016 року №4 з метою локалізації і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня природного характеру, пов’язаної з інфекційним захворюванням свиней африканською чумою у господарствах населення Балтської об’єднаної територіальної громади:

   

  1.      Виділити кошти резервного фонду бюджету об’єднаної територіальної громади на 2016 рік (КТКВК 250102 «Резервний фонд» КЕКВ 9000 «Нерозподілені видатки») на безповоротній основі в сумі 59996,55 гривень для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (КТКВК 210105 «Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха») на локалізацію і ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня природного характеру, пов’язаної з інфекційним захворюванням свиней африканською чумою у господарствах населення Балтської об’єднаної територіальної громади.

  2.      Визначити головним розпорядником коштів в межах направлених призначень Балтську міську раду.

  3.  Фінансовому управлінню Балтської міської ради (Кононенко В.В.) внести зміни до розпису бюджету об’єднаної територіальної громади на 2016 рік та профінансувати головного розпорядника коштів резервного фонду в сумі 59996,55 гривень на придбання матеріальних засобів згідно переліку, наведеному у додатку №1.

  4.      Відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності міської ради (Дубініна Н.М.) перерахувати кошти Комунальному підприємству «Балтакомунсервіс» згідно  переліку, наведеному у додатку №1.

   

  Комунальному підприємству «Балтакомунсервіс» виділені кошти використовувати виключно на заходи з локалізації і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у зв’язку з виникненням африканської чуми свиней.

   

   

   

   

          5.   Комунальному підприємству «Балтакомунсервіс» до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, подати відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності, відділу економіки та інвестицій міської ради та управлінню Державної казначейської служби України у Балтському районі Одеської області звіт про цільове використання виділених коштів.

           6.  Відділу економіки та інвестицій (Мараєв О.В.) узагальнити інформацію та до 31.08.2016 року проінформувати про виконання розпорядження.

          7.   Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

   

   

           В. о. міського голови                                                                                             Е.С.Рабінович
Повернення до списку