Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Рішення № 1028 - VІІ від 3 січня 2019 року

 • 10 січня 2019

  Рішення сесій міської ради

  Рішення № 1028 - VІІ від 3 січня 2019 року

  УКРАЇНА

  БАЛТСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  РІШЕННЯ

  03 січня 2019 року                                                                                            № 1028  - VІІ

  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою

  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,

  господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка)

  мешканцям  Балтської об’єднаної територіальної громади 

                Розглянувши заяви мешканців Балтської об’єднаної територіальної громади, надані документи, керуючись статтями 12, 40, 89, 116, 118, 121, 122, 125 Земельного Кодексу України, статтями  25, 50, 55 Закону України « Про землеустрій», пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Балтська міська рада Одеської області

  ВИРІШИЛА:

  І. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель житлової та громадської забудови:

  І.1. гр. Звольській Марії Назарівні земельну ділянку загальною площею 0,2500 га, в т.ч.: 0,2500 га   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташовану за адресою: вулиця Висоцького Анатолія, 44,  села Оленівка  Балтського району  Одеської області.

  І.2. гр. Звольській Марії Назарівні земельну ділянку загальною площею 0,7328 га, в т.ч.: 0,7328 га   для ведення особистого селянського господарства, розташовану за адресою: вулиця Висоцького Анатолія, 44,  села Оленівка  Балтського району  Одеської області.

  І.3.  гр. Бурдюженко Валерію Григоровичу земельну ділянку загальною площею 0,1000 га, в т.ч.: 0,1000 га   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка, розташовану за адресою: вулиця Островського, 1а,  міста Балти  Одеської області.

  І.4.  гр. Есеновій Ганні Макарівні земельну ділянку загальною площею 0,0429 га, в т.ч.: 0,0429 га   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка, розташовану за адресою: вулиця Любомирська, 256,  міста Балти Одеської області.

  ІІ. Громадянам, зазначеним в пункті  І даного рішення, замовити за власний рахунок  технічну документацію щодо  відведення земельної ділянки у  власність та подати на затвердження до Балтської міської  ради Одеської області після її виготовлення та погодження.

  ІІІ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію  з питань житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин та екології.


  Міський голова                                                                                                  С.С. Мазур
Повернення до списку