Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Балтська міська рада
офіційний сайт

Рішення № 1064-VІІ від 20 листопада 2018 року

 • 30 листопада 2018

  Рішення сесій міської ради

  Рішення № 1064-VІІ від 20 листопада 2018 року

  УКРАЇНА

  БАЛТСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

   РІШЕННЯ

   

  20 листопада 2018 року                                                                                        № 1064 - VІІ

   

  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою

  щодо відведення земельних ділянок в оренду

  мешканцям Балтської об’єднаної територіальної громади

   

             Розглянувши заяви мешканців та надані документи, керуючись статтями 12, 39, 40, 116, 118, 120, 121, 125 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Балтська міська рада Одеської області

  ВИРІШИЛА:

   

            І. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 років із земель житлової та громадської забудови та сільськогосподарського призначення:

   

           І.1. гр. Шестун Галині Валентинівні на земельну ділянку площею 0,0913 га, в т.ч.: 0,0913 га   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташовану за адресою: провулок Кодимський, 9 міста Балти Одеської області.

           І.2. гр. Сідоренко Сергію Миколайовичу на земельну ділянку площею 0,0339 га, в т.ч.: 0,0339 га   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташовану за адресою: вулиця Ленінградська, 68 а міста Балти Одеської області.

         І.3. гр. Морозу Олегу Михайловичу земельну ділянку загальною площею 0,2000 га, в т.ч.: 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства, розташовану за адресою: вулиця Гагаріна Ю., 5б села Пасат Балтського району Одеської області.

   

           ІІ. Громадянам, зазначеним в пункті І даного рішення, замовити за власний рахунок проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду та подати на затвердження до Балтської міської ради Одеської області після його виготовлення та погодження.

   

           ІІІ. Контроль за виконанням рішенням покласти на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин та екології.                                               

   

   

   

   

   

  Міський голова                                                                                                  С.С. Мазур

   

Повернення до списку